Piabet QR Kod İle Para Yatırın

Piabet QR Kod İle Para Yatırın

Piabet QR Kod para yatırma yöntemi son 2 yılın en gözde finans uygulaması olarak dikkat çekiyor. İddaa siteleri online olarak hizmet veriyor ve ülkemizde illegal kabul ediliyorlar. Bu gibi durumlarda ise siteler zaman zaman büyük finansal denetlemelerden geçebiliyor.

Piabet QR Kod İle Para Yatırın

Üyeler para yatırmak veya para çekmek istediğinde belli periyotlarda sıkıntı yaşayabiliyor. Sadece şeffaf ve modern yönetim anlayışıyla, lisansı ve sertifikalı olarak hizmet veren platformlarda bu gibi sorunları yenilenmiş olan yöntemlerle birlikte aşabiliyorsunuz. Onlardan birisi olan QR Kod banka kaynaklı olan uygulamalardan birisidir. Böylece Piabet giriş işlemlerinden sonra finans panelinden QR Kodu tercih ederek para yatırabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler ile ilgili detaylar aşağıda yer alıyor.

Piabet QR Kod Para Yatırımı Nasıl Yapılır?

En iyi iddaa siteleri özellikle 2 yıldır finans uygulamalarında her ay güncellemeye gidiyor. Bazı uygulamalar devre dışı bırakılırken bazı uygulamalar da yeni çözümler olarak üyelere sunuluyor. Onlardan birisi olan QR Kod akıllı telefon çözümlerinden birisidir. Mobil bankacılık uygulamaları içerisinde yer alıyor. Piabet QR Kod para yatırımı nasıl yapılır sorusuna yanıt verirken öncelikli olarak herhangi bir bankadan hesap açtırmanız gerekiyor. Banka hesabınızı açtırdıktan sonra internet bankacılığını aktif edin ve sitenin mobil uygulamasını indirin. Daha sonrasında menüler arasında bulunan PARA YATIR / PARA ÇEK sekmesine tıklayın. Fakat bu süre içerisinde bir bilgisayarda veya akıllı telefonda mutlaka sitedeki hesap paneliniz açık olmalı. Çünkü buradan finans departmanından bir QR Kod talebinde bulunacaksınız. Ortalama 5 dakika içerisinde QR Kod ekranda görülecektir. Daha sonrasında mobil bankacılıkta onayladığınız QR Kod ile birlikte akıllı telefonun kamerasına QR Kodu okutmalısınız. İşlem tamamlanmış olacak. Gördüğünüz gibi oldukça basit olan uygulama maksimum 15 dakika içerisinde para yatırma işleminizi sonuçlandırıyor.

Piabet Sitesine Giriş İçin Tıklayın

Piabet Hızlı QR Kod İle Para Yatırma

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz uygulama standart QR Kod işlemleri için geçerlidir. Eğer daha hızlı şekilde para yatırmak istiyorsanız farklı bir çözüm daha var. Piabet hızlı QR Kod ile para yatırma uygulamalarında maksimum 1 dakika içerisinde paranızı hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Güvenilir iddaa siteleri tarafından da kullanılmakta olan yöntemle anında para yatırabilirsiniz. Yine aynı şekilde çalışmış olduğunuz bankanın para yatırma para çekme seçeneklerinden QR Kodu aktif ediyorsunuz. Elinizde bulunan QR Kodu oraya okuttuğunuz anda işleminiz tamamlanmış oluyor.

Piabet QR Kod Para Yatırma Bonusu Var Mı?

Yukarıda bahsettiğimiz uygulamalardan herhangi birisini tercih ederek işlem yapabilirsiniz ve daha sonrasında da bonus kazanabilirsiniz. Piabet QR Kod para yatırma bonusu yüzde 15 limit ile beraber üyelere sunuluyor. Üstelik çevrimsiz olan promosyondan faydalanmak istediğinizde 0 komisyon ile QR Kod veya referans koduyla yatırım yapmış olmanız yeterlidir. Minimum 50 TL para yatırma işleminizi QR Kod uygulamasıyla gerçekleştirdiğinizde maksimum 75 TL bonusun sahibi olabiliyorsunuz. Promosyonun çevrimsiz olarak verilmesi en büyük avantajıdır. Piabet güncel giriş adresi ile birlikte siteye ulaştığınızda QR Kod dahil pek çok farklı finans çözümünden faydalanabilirsiniz.

Piabet Sitesine Giriş İçin Tıklayın

Bir cevap yazın